Stomatologia DentaLove

Dodano: 5 lat 6 miesięcy temu
Czy wiesz, że ponad połowa Polaków boi się chodzić do dentysty i robi to właściwie wtedy, kiedy jest to już naprawdę konieczne?

My jesteśmy od tego, aby zmienić ten utarty stereotyp i przełamać strach przed wizytą u dentysty. Czy przypominasz sobie, kiedy Ty ostatnim razem zdecydowałeś się na taką wizytę? Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo jest to ważne. Przecież zdrowie masz tylko jedno i ono powinno się liczyć dla Ciebie najbardziej.

Oferujemy różnorodne usługi z zakresu stomatologii. Są to m. in. : implantologia, protetyka, ortodoncja, stomatologia zachowawcza, profilaktyka.

Posiadamy mnóstwo certyfikatów, uprawnień, wciąż doskonalimy swoje umiejętności, podnosimy kwalifikacje. Dla nas najważniejszy jest rozwój, a co za tym idzie, zadowolenie klientów z naszych usług, które staramy się świadczyć zawsze na jak najwyższym poziomie. My wiemy, że zdrowie naszych pacjentów jest najważniejsze, staramy się to im uświadomić i jednocześnie pokazać, że wizyta u dentysty nie mus być nieprzyjemnym wydarzeniem.

Mam specjalnie przygotowana ofertę dla dzieci, która jest bezbolesna, przyjemna, bezpieczna, z cierpliwym podejściem lekarza.

Lekarz odpowie na wszystkie pytania małego pacjenta, wyjaśni do czego służą poszczególne, używane przez niego narzędzia, a także powie, jak należy odpowiednio dbać i higienę jamy ustnej.

Dla dzieci przygotowaliśmy m. im. : wypełnienia białe i kolorowe,
fluoryzację,
impregnację,
lakowanie,
leczenie kanałowe,
leczenie w podtlenku azotu – gaz rozweselający

W naszej ofercie znajdą Państwo także implantologię, która opieramy na najnowszych metodach, popartych długimi badaniami. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu. Stosowane przez nas implanty wykonane są z bezpiecznego, czystego tytanu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Podobne wpisy

Komentarze

Stomatologia DentaLove
Adres strony:
Wyświetleń:
786
Kliknięć:
123
CTR:
15.65%

Kategorie