Drukarnia internetowa Diamond Druk

Dodano: 4 lata 2 miesiące temu
Doskonale wiemy jak ważna w biznesie jest dobra i skuteczna reklama, dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy drukarnię internetową, dzięki której bez żadnych problemów, nie wychodząc z biura czy domu zamówisz wszystkie potrzebne materiały reklamowe dla Twojego przedsiębiorstwa.

Wśród naszej szerokiej oferty znajdziesz takie podstawowe produkty jak wizytówki, ulotki czy plakaty ale również bardziej zaawansowane produkty takie jaki kalendarze i torby reklamowe.

Naszym atutem jest przejrzysty serwis internetowy, łatwość składania zamówień online ale również bardzo rzeczowa i profesjonalna obsługa. Nasi specjaliści pomogą zarówno w przygotowaniu projektów graficznych, ale również w obsłudze samego procesu zamówień. Stale rozwijamy asortyment produktów reklamowych, aktualnie w ofercie naszej drukarni posiadamy ponad 100 tysięcy różnych konfiguracji.

Bez względu czy zamówisz paczkę wizytówek, kilka plakatów, czy Twój biznes potrzebuje stu tysięcy ulotek - jesteśmy na miejscu i w gotowości, by przyjąć każde Twoje zamówienie.

Bardzo zachęcamy korzystania z naszej platformy zamówień online, ale również oferty można składać standardowymi metodami, czyli telefonicznie, bądź mailowo, na nasz główny adres e-mail. Dołożymy wszelkich starań aby Państwa zamówienie było zrealizowane szybko, a co najważniejsze w korzystnej cenie. Na uwagę zasługuje fakt, że na wszystkie nasze produkty, bez względu czy dotyczy to wizytówek, ulotek, toreb reklamowych czy innych z naszego asortymentu za dostawę ich w dowolne miejsce w Polsce nie zapłacisz ani złotówki, ponieważ wszystkie nasze produkty są objęte programem darmowej dostawy.

Zachęcamy do składania zapytań. Pamiętaj, jesteśmy gotowi aby Twoje zamówione produkty dostarczyć Ci w bardzo szybkim czasie, a przede wszystkim w najwyższej jakości dostępnej na rynku.

Podobne wpisy

Komentarze

Kategorie