Kominki nowoczesne

Dodano: 7 lat 2 tygodnie temu
Firma KOMINEK buduje dla was kominki od 1996 roku, gdzie większość z nich to były realizacje w stylu portalowym i rustykalnym, by dzisiaj przejść do czysto nowoczesnych form cechujących się niezwykłą wręcz urodą. Usługi montażu kominka, którymi zajmujemy się od samego początku istnienia firmy świadczymy głównie na terenie Śląska, ale i całego regionu Polski. Dysponujemy materiałami niedostępnymi w sklepach i sieciach handlowych typu Castorama, są to materiały o podwyższonej jakości, które przychodzą do nas od najlepszych producentów na Świecie, co znacznie podwyższa jakość naszych realizacji.
Jeżeli chcecie nabyć wyłącznie materiały instalacyjne do budowy kominka prowadzimy dystrybucje każdego z elementów, jakie będą wam potrzebne przy realizacji projektu.

KOMINKI NOWOCZESNE
Firma KOMINEK za cel postawiła sobie by tworzyć kominki nieprzeciętne, by wyróżnić się na tle wielu innych firm świadczących tanie usługi montaży. Postawcie na wyższą jakość, postawcie na nowości technologiczne by spełnić swoje oczekiwania i cieszyć się realizacją przez wiele lat.

Podobne wpisy

Komentarze

Kategorie